O firmie

Początek naszej działalności to rok 1997. Wtedy właśnie w Nowej Wsi Ełckiej k. miasta Ełk (woj.warmińsko-mazurskie) została utworzona firma MT-CARS i jako spółka cywilka prowadziliśmy usługi w zakresie handlu i pośrednictwa w kupnie-sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przyczep. Wciągu 10 lat działalności uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości transakcji kupna-sprzedaży.

Dlaczego my?

W październiku 2004r. po przekształceniach własnościowych  MT-CARS utworzona została nasza firma – Auto Komis Norton Cars. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakość naszych usług jest na wyjątkowo wysokimpoziomie. Możemy zagwarantować kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w sprzedaży pojazdów, uruchomienia kredytu bankowego na zakup samochodu i innych usług typowych dla auto komisu.
Nasz auto komis jest zlokalizowany w Nowej Wsi Ełckiej (5 km od miasta Ełk). Powierzchnia komisu to ok. 10 000m2. Do dyspozycji naszych Klientów jest również wybudowana w 2007 roku nowoczesna hala sprzedaży, w której możemy eksponować ok. 30 pojazdów.
   Bazując na doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, od 2008 roku prowadzimy również serwis samochodowy. Świadczymy usługi serwisowe samochodów osobowych i dostawczych. Więcej szczegółów o naszym autoserwisie znajdziesz na stronie www.autoserwis.elk.pl.

 

Serdecznie zapraszam Państwa doskorzystania z oferty naszej firmy!

Tomasz Mużyło
Właściciel

Jak się do nas dostać

Skorzystaj z mapy, aby trafić do nas bez problemu. Zachęcamy również do kontaktu lub przejścia do formularza kontaktowego i zostawienia nam wiadomości.